Jedna verovatno karmička veza

Karma u horoskopu i kako utiče na stvarni život osobe.
Dijana
Posts:36
Joined:Mon Feb 26, 2007 3:42 pm
Location:Beograd

Post by Dijana » Wed Mar 07, 2007 6:56 pm

Inače mogu da dodam da je 'zahlađenje' koje se pominje u tumačenju gore tek od pre nekoliko dana stupilo u potpunu snagu. Opisao bih ga kao "bezvoljnost i mrzovolju prouzrokovane pritiskom obaveza na duže staze".
Pa da li je tebi **** prethodnu reč ispravio administrator; ponešto dodao i moderator **** još uvek stalo do dotične osobe, kad je toliko analiziraš? Ili hoćeš samo da dokažeš funkcionisanje astrologije?

Ako je bezvoljnost i mrzovolja, onda zaboravi! Idemo dalje! Jer po meni, kolike god da su obaveze u pitanju, ako postoje emocije onda nema prepreke da se bar nekako iskažu!

Možda sam još uvek naivna, ko zna?!

Dijana

Misha
Posts:19
Joined:Thu Jan 18, 2007 6:49 pm

Post by Misha » Wed Mar 07, 2007 7:18 pm

Dijana wrote:Pa da li je tebi još uvek stalo do dotične osobe
Zapravo dva puta sam se dvoumio da li da počnem ovu temu ili ne. Razlog je bio to što je ovo za mene gotovo i ne osećam da nešto treba vraćati nazad - dakle, bilo je šta je bilo, a već sam rekao šta prema osobi osećam.

Znači na "treću-sreću", se odlučih da ipak postujem situaciju jer sam po njenom početku pretpostavljao da je stvar karmička i da se uklapa u tematiku foruma. Ako ništa drugo, dadoh primer, a on je dobio i svoje tumačenje. Neka se uči ko želi..
Dijana wrote:kolike god da su obaveze u pitanju, ako postoje emocije onda nema prepreke da se bar nekako iskažu!
Mda, kad ti se život svodi na faks, jedenje, domaće i spavanje.. i to sa često nedovoljno vremena za drugo i četvrto, nemaš ni koga da sretneš a ni ne želiš, jer ti reči izlaze usporeno.... usporeno, likovi ti igraju pred očima a jedva čekaš da završiš sve što imaš u danu i odeš da spavaš. Baš me (ne) interesuje hoće li biti i gore kada mi uskoro saturn dođe u opoziciju sa 9. kućom i marsom u njoj - istovremeno kvadrirajući njenog vladara.

Ruku na srce, nije sve baš tako crno, no ono 5% vremena što mi ostane slobodno se rađe oslobađam od negativne energije nego što tražim išta. Tako će to biti još neko vreme.

Dijana
Posts:36
Joined:Mon Feb 26, 2007 3:42 pm
Location:Beograd

Post by Dijana » Wed Mar 07, 2007 8:26 pm

Kao primer, stvarno nije loše! Može tako da se timači. Mada moje znanje astrologije ne doseže toliko. Tek sad mi je G-din dao logično objašnjenje za to. Pošto mislim da su ta tumačenja i za mnoge astrologe teška. Ali može sa se uči, to se slažem!

Ali ima indicija da je tako. I budi srećan ako jeste, jer si onda na vreme to prošao. Zamisli da ti se desilo kasnije. Nadajmo se da ti je to jedina suđena karmička veza!


Mda, kad ti se život svodi na faks, jedenje, domaće i spavanje.. i to sa često nedovoljno vremena za drugo i četvrto, nemaš ni koga da sretneš a ni ne želiš, jer ti reči izlaze usporeno.... usporeno, likovi ti igraju pred očima a jedva čekaš da završiš sve što imaš u danu i odeš da spavaš.
Na to se na žalost mnogima svodi! Pa kad ti u tvojim godinama nemaš gde nekoga da sretneš, možeš li onda da zamisliš kako je meni i gde ja nekog novog da sretnem! U mojim godinama ti se i krug prijatelja zatvara. Tako da ja stalno, godinama gledam iste face. I već su mi dosadni (ne zato što njima nešto fali), jer smo jedni drugima rekli sve što imamo. Tako da sam i njih počela da izbegavam! A i Saturn će mi još neko vreme biti u prvoj kući, pa sad ti gladaj...

Dijana
Posts:36
Joined:Mon Feb 26, 2007 3:42 pm
Location:Beograd

Post by Dijana » Wed Mar 07, 2007 8:31 pm

Pa da li je tebi **** prethodnu reč ispravio administrator ****
Šta sam to nepravilno napisala, ne sećam se! Pa je admonistrator morao da ispravi. Ja ne koristim nepristojne izraze na ovom forumu, a ni uopšte u životu :?: !

Izvinite što pitam...

Dijana

Misha
Posts:19
Joined:Thu Jan 18, 2007 6:49 pm

Post by Misha » Wed Mar 07, 2007 8:33 pm

I moderator je bio umešao svoje prste. Odgovorih Dijani preko pp.

Dijana
Posts:36
Joined:Mon Feb 26, 2007 3:42 pm
Location:Beograd

Post by Dijana » Wed Mar 07, 2007 8:40 pm

I ja tebi odgovorih preko privatne poruke. Šta moderator, nisam valjda nekog naljutila? Stvarno je bila greška! :oops: Objasnih u PP!

Pardon!

Misha
Posts:19
Joined:Thu Jan 18, 2007 6:49 pm

Post by Misha » Wed Mar 07, 2007 8:42 pm

Ma sve je u redu. "Moderator" je upotrebljeno inercijom na naziv titule administratora.

Misha
Posts:19
Joined:Thu Jan 18, 2007 6:49 pm

Post by Misha » Sat Mar 24, 2007 3:51 am

Eto, da dodam da je večeras (juče, 23.03.2007, 21:33, GMT+2 pa nadalje) bilo još jedno vatrano krštenje posredstvom nekoliko drugih osoba. Pri tome su sva negativna osećanja, onako baš javno i u svoj lepoti sarkazma i prezira, ozvaničena.

Post Reply