Ljubav, brak, porodica

Kakav ce biti brak, kada ga je pogodno sklopiti i sa kim.
Post Reply
Draganica
Posts:1
Joined:Thu Mar 22, 2007 12:55 pm
Ljubav, brak, porodica

Post by Draganica » Thu Mar 22, 2007 1:42 pm

Postovani gospodine Savicu,

Moja prijateljica mi je preporucila vas sajt i ovaj forum. Sve pohvale za sajt!

Rodjena sam 09.01.1971. u 19.00 h. u Sarajevu, vec 12. godina zivim u Bratuncu (mali gradic u Istocnoj Bosni) .
Naravno, kao i nekolicinu ljudi , tacnije djevojka , koje imaju preko 30-tak godina i koje vam se obracaju u ovom forumu, zanima me da li cu se udati, imati djece i da li cu se preseliti u drugi, veci grad?

Sa nestrpljenjem ocekujem vas odgovor,

Hvala unaprijed,
Draganica

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Odgovor, konačno!

Post by AstroDul » Mon Apr 02, 2007 4:55 pm

Natalni horoskop za Draganicu je

Image

Do braka do sada nije moglo doći jer je tr Uran prolazio kroz sedmu kuću, tako da tek od ove godine možemo pričati o braku. Najbolji tranzit za upoznavanje je bio 2005. godine, kada je tr Jupiter prelazio preko nat Urana. Istovremeno je i tr Saturn pravio kvadrat iz Raka, tako da se ta veza nije mogla odmah prepoznati i pretvoriti u brak. Eventualno, problem je mogao biti što je "mladoženja" bio desetak godina stariji, tada.

Suvladar kuće braka je Neptun na 2 Strelca, a i Venera je na 2 Strelca, što daje preteranu idealizaciju ljubavi kao pojma, a ovde i bračnog partnera. Tredba odustati od bajki u glavi i shvatiti da je brak savez sa čovekom koga volite, ali da nije svaki trenutak u braku idealan. I on će imati svoje probleme, a vi ćete biti zaduženi za tehniku u smislu čišćenja, pranja, peglanja itd. Sve su to sastavni delovi braka -- svi drugi to već znaju, ali vi još ne. Pred Novu 2007. Jupiter je prešao preko Neptuna i Venere i to je ponovna šansa da se upozna muž, i da to još bude i brak iz ljubavi. Sredinom 2007. tr Jupiter ide unatrag, ka Neptunu i Veneri, pa čak i ako se sada čini da veza nije uzletela, imaćete priliku za popravni!

Ako se to ne desi -- a sve ovo ipak zavisi samo od vas, sledeća šansa za brak je tranzit Jupitera kroz Vodoliju, a to je druga polovina 2009. godine i prva polovina 2010. godine. No, trebalo bi da ste ga već upoznali i to nedavno.

Dakle, u ovom horoskopu bi se nacrtao idealan sled okolnosti, prvo ljubav, pa brak, pa 2008. prva trudnoća i eventualno deca. Problem je što je Mesec u ovom horoskopu izuzetno slab. Pre svega, u opoziciji je sa svojim vladaocem Merkurom, koji je u sam slab u Strelcu, u egzilu. Dodatni problem je kvadrat Plutona i Meseca, koji hoće da da neprohodne jajnike, miome i tumore materice i jajnika, kao i polipe. Pošto je u 11 kući, sve bi to moglo biti i pitanje loše cirkulacije u području polnih organa.

Često, tj. jednom godišnje ići kod ginekologa, raditi testove i snimke, i tako se obaveštavati o eventualnim problemima, praktično pre nego što nastanu.

Što se tiče preseljenja, to bi ponajpre zavisilo od udaje -- prve stvari prvo -- ljubav, pa sudbonosno DA, pa ... pa ... pa ... pa tu negde i preseljenje. On bi morao biti iz inostranstva u odnosu na vaše mesto rođenja, ne bi me začudilo da dođete da živite u Srbiju ili, možda malo konkretnije, u Vojvodinu (njegova 4. kuća u Biku, sa Saturnom).

Ova godina je presudna, otvorite se za promene i novi život će moći da počne.

Post Reply