Brak, djeca

Kakav ce biti brak, kada ga je pogodno sklopiti i sa kim.
Post Reply
Slacka
Posts:1
Joined:Tue Mar 20, 2007 10:30 am
Brak, djeca

Post by Slacka » Tue Mar 20, 2007 11:09 am

Postovani gospodine,

Rodjena sam 23.01.1971. u 9.30 casova u Sarajevu. Sada zivim u Bijeljini.
Vec duze vrijeme nemam uspjeha ni u poslu (nezaposlena sam vec godinu i po) ni u ljubavi a imam i zdravstvenih problema.
Moze te li mi , molim vas, reci da li cu se udati i i ako je odgovor potvrdan kada i kakav ce to brak biti i da li cu imati djece?

Hvala puno,

Depresivna Slacka

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Buducnost za Slacku

Post by AstroDul » Tue Mar 20, 2007 6:40 pm

Evo natalnog horoskopa

Image

Što se tiče nezaposlenosti, to je posledica prolaska Saturna kroz znak Lava, odakle je prvo uticao na Sunce kao na vladaoca 6 kuće, kuće posla, a sada je baš u toj 6 kući, i tu neke sreće nema. No, od aprila 2007 on polako počinje da izlazi, i od septembra ulazi u znak Device, što će ipak biti neka promena u vašem poslu.

To što nemate posla, to samo znači da ne koristite svoje aspekte, jer Sunce ima sekstil sa Neptunom, Jupiterom i Marsom, što bi npr. bilo vođenje knjigovodstva, rad u nekom sportskom klubu, npr vaterpolo, tenis i sl.

Vaš muž će inače biti sportista, vrhunski u mladosti i verovatno teniser rekreativac u ostatku života.

Za ljubav ste spremni upravo sada, jer sada tr Jupiter prelazi preko Venere i Meseca u natalu, što će trajati do sredine ove godine. Mogućno je da on ne bude slobodan, tj. da je već u braku, ali to za pravu ljubav i ne smeta.

Kada ćete sresti pravog -- pa kada početkom 2008 tr Jupiter pređe preko nat Merkura. Kod vas bi stvari trebalo da se dese idealnim redosledom -- ljubav, trudnoća, brak i to sve u sledećih godinu i po dana. No, niko ne voli depresivne ljude, investirajte u sebe, čitajte knjige, idite na kurseve, čitajte sajtove preko Interneta -- obrazujte se dok "ništa ne radite", jer svakom je milo da se zaljubi u osobu od kvaliteta.

Depresija definitivno prolazi od aprila, a bolji dani su tu, ali vi treba da ih prepoznate i pristanete na njih.

Post Reply