Da li ću se ikada udati, imati djecu i srećan život?

Kakav ce biti brak, kada ga je pogodno sklopiti i sa kim.
Post Reply
Slava
Posts:2
Joined:Wed Mar 07, 2007 12:19 pm
Da li ću se ikada udati, imati djecu i srećan život?

Post by Slava » Wed Mar 07, 2007 12:28 pm

Poštovani gospodine Savić,

Molim Vas za odgovore na par pitanja. Da li ću se ikada udati, ako hoću - kada i kakav će taj partner biti (fizički, čime će se baviti, koliko stariji), te hoću li imati djecu? Znam da je mnogo pitanja, ali shvatićete da me već pomalo hvata panika. Rođena sam u Sarajevu, 23.08.1973 godine u 22:45 ili 23:00h, nisam baš sigurna.
Izvinjavam se zbog mnogo pitanja i molim vas iskreni odgovor.

Sve najbolje, Slava

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Odgovori

Post by AstroDul » Wed Mar 14, 2007 6:43 am

Natalna karta je

Image

Pa, ovo je problematično. Najgori je ovde položaj Meseca, u konjunkciji sa Saturnom, kvadrat Pluton, kvadrat Venera, konjunkcija Južni Mesečev čvor. Sve to mora dati velike ginekološke probleme tokom života, naročito kada Pluton bude dugo u opoziciji iz Jarca, od 2008 do decembra 2010. Saturn i Mesec zajedno znače da će vaši polni organi postati spremni za trudnoću tek negde oko 38 do 40 godine, a tranzit Plutona se upliće ranije i može označavati miome materice, polipe, zapušene jajovode i sl.

Da li je situacija beznadežna -- e pa nije! Naime, Saturn i Mesec imaju i sekstil sa Marsom iz 12 kuće, što znači da bi redovne vežbe kao joga i Tai Ći Čuan bile itekako važne kao sredstvo opuštanja i tonifikacije materice. Osim toga, konjunkcija Plutona i Venere ima trigon sa Jupiterom iz Vodolije, u devetoj kući, pa bi pomoć mogla stići iz inostranstva kao što je Švajcarska ili Švedska. Jupiter ovde predstavlja muža, tako da samo njegovo prisustvo i ljubav (a biće i ljubavi, jer Venera trigon Jupiter je najbolji mogući aspekt u svemiru), mogu preusmeriti sve probleme koje biste imali zbog ostalih loših aspekata.

Vreme za udaju je ova godina, ali i 2009, kada tr Jupiter bude ušao u Vodoliju. Tokom 2008 moguće je da tr Jupiter iz Jarca potencira probleme sa polnim organima, pa treba ići kod ginekologa na redovne kontrole.

Da bi sve ovo funkcionisalo, muž mora biti znatno stariji od vas, dobro stojeći u materijalnom pogledu, direktor ili da ima privatnu firmu, čovek širokih kontakata, bivši sportista, verovatno košarka ili odbojka.

Mesec natalno ima barem jedan dobar aspekt, sa Marsom, što će dati dobar kvalitet mišićne mase u materici, pa bar s tim ne bi trebalo da bude problema.

Slava
Posts:2
Joined:Wed Mar 07, 2007 12:19 pm

Post by Slava » Mon Apr 02, 2007 10:51 am

Postovani gosp. Savicu,

Prije svega zelim da vam se zahvalim sto ste odgovorili na moj upit.
Na jednoj od stranica ovog foruma ,procitala sam da je vam interesantno da saznate i misljenja drugih astrologa o odredjenoj temi.
Stoga vam dostavljam misljenje Sandra iz Beograda , koja je, kako je meni poznato, student astrologije, a vezano za to da li cu ja imati djecu.

Zaista sam laik sto se tice astrologije, ali sma prirodi veoma radoznala i zabrinuta pa sam pitanje o braku i djeci prvo postavila Sandri ( prije nekoliko mjeseci ) pa onda i vama.
Veoma me je zabrinulo , ali odusevilo i zapanjilo, to da ste i ona i vi dali slican odgovor vazano za to da cu imati problema sa zacecem odnosno trudnocom.
Pokusala sam da uporedim vas i njen stav, ali tu se bas ne snalazim, uglavnom oboje ste mi prognozirali isto. Da ce biti puno probelma ali da nade ima.

Da li to znaci da vi ne vidite jasno da cu imati djece, nego uz puno problema vidite mogucnost da se to ipak desi?

U svemu ovome me obradaovala vasa prognoza da ce u mom braku biti ljubavi, nadam se punoooo!? :D

Puno pozdrava,
Slava

A sad evo i Sandrinog odgovora:
Sto se tice dece vidim neces odustati pa cu ti draga moja reci da na tom polju nije lak stelijum.E sada da li ces imati dece hoces ne brini vise toliko ok? Znam kakve su tvoje brige
Kao sto vec znamo decu,tj.prvo dete gledamo kroz peto polje kod tebe se tu nalaze PLU,VE,UR sto nije bas povoljno za decu tj,zacece.E sada ne bi me cudilo da si imala u zivotu prekid trudnoce (da li na inicijativu lekara ili tvoja licna odluka) bas iz razloga sto UR ovde pokrece dosta pokazatelja za tako nesto.
OK dalje,PLU u petom polju daje probleme kada je materinstvo u pitanju i tu nema razgovora pogotovo kada kod tebe.Iskreno cu ti pisati pa nemoj da se naljutis molim te.Vrh tvog 5 polja je u Devici dakle vladar 5 je Merkur koji se kod tebe nalazi u Lavu u 4. polju,to nije lose pogotovo sto je MER u relativno dobrim asp.Su vladar tvog 5 polja je Venera i ona je tu bas u 5 to je druga dobra stvar,medjutim napadnuta je UR i PL pa odatle i nada za tvoju trudnocu koja ce biti iznesena.Tezak aspekt nalazi se u PL kvad. Sat ali PL kvad ME.Jer poznato ti je verovatno i da pri gledanju mogucnosti trudnoce pa i samog pitanja dece neophodno je da pogledamo Mesec jer on je ta plodnost.Tvoj ME je u konj. sa SA a pored toga je u napadu od strane PL.Da skratim i budem jasnija mogucnosti da ces imati dece ima ali da ce biti muke sa tim da ces sigurno tesko podneti trudnocu to stoji.Ne znam jesi li htela da budem toliko otvorena,ali vidim da brines i bolje je da znas...U svakom slucaju ako sam bila previse konfuzna pitaj sve sto me nisi razumela,znam da da cesto pisem vrlo nejasno.
Veliki pozdrav draga i nemoj mnogo da brines
* Moderator: popravljen citat.

Post Reply