Da li ce srecna veza preci u brak?

Kakav ce biti brak, kada ga je pogodno sklopiti i sa kim.
Post Reply
Principesa
Posts:1
Joined:Tue Apr 10, 2007 10:39 am
Da li ce srecna veza preci u brak?

Post by Principesa » Tue Apr 10, 2007 10:52 am

Postovani gosp. Savicu,


Sve pohvale za vas sajt a narocito za ovaj forum. Molim da nadjete malo vremena i da malo uporedite moj horoskop sa horoskom mog decka.
Rodjena sam u Sarajevu , 03.02.1979. u 6.20 ujutro, a on 06.01.1980. u 13.30 ili 13.45 u Gorazdu (BIH) . Mi smo u srecnoj vezi vec sest godina i planiramo da se vjencamo.
Zajednicki zivot odnosno vjencanje planiramo jos od septembra prosle godine ali iz nekih finansijskih razloga to stalno prolongiramo. Zanima me da li nam vidite brak i djecu? Ne znam da li je to vazno ali trenutno ja zivim u Sarajevu a on u Foci .

Hvala unaprijed,
Principesa

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Sretna veza i sretan brak!?

Post by AstroDul » Mon Apr 30, 2007 10:02 pm

Natalni horoskop za Principesu je

Image

Sedma kuća počinje na 27 Raka, završava se na 16 Device a obuhvata ceo znak Lava -- uklješteni znak. Vladaoci su Mesec, Sunce i Merkur, međusobno u ne baš lakom aspektu fiksnog kvadrata. I planeta u sedmoj kući, Jupiter na 2 Lava, je u kvadratu sa Mesecom i u opoziciji sa Suncem i z Vodolije (kao član stelijuma), tako da ona do braka neće stići ni brzo ni lako. Saturn je pri kraju 7 kuće, na 12 Device, a tr Uran je sve do pre nekoliko meseci pravio opoziciju na tog nat Saturna, dok istovremeno, tr Saturn je od proleća 2005 u 7 kući, i ostaje u njoj do 2008 godine. To su dva prilično jaka razloga da se odugovlači sa ulaskom u brak. Dakle, u njenom horoskopu se čeka.

Natalni horoskop za njenog dragog je

Image

U njegovom horoskopu 7 kuća je od 5 do 29 Strelca, ove godine tuda tranzitira Jupiter, tu i vlada, pa bi se očekivalo da on sad počne da saleće za brak. Međutim, tr Uran iz Riba kvadrira 7 kuću do 2010, tako da se on još uvek nije srodio sa idejom braka, još bi da bude samostalan. Dok tr Uran nije napustio opoziciju sa njegovim nat Jupiterom (proleće 2007), taj nagon je bio samo još izraženiji. Zato i žive u dva razna grada, to je samo spoljašnji izraz uzajamne nespremnosti na zajednički život.

Kada se gledaju ukršteni horoskopi (sinastrija), njena natalna Venera pada u njegovu 7 kuću, što daje jaku želju za brakom, ali tu je i njegov nat Neptun, pa on ne vidi dobro da bi u tom braku bilo i ljubavi. Ukršteni Venera i Neptun daju idealizaciju veze, koja se često ispoljava kao celibat, odnosno, duži periodi bez seksualnih odnosa.

Njegova natalna Venera je slaba u Vodoliji, još u kvadratu sa natalnim Uranom, pa mu je teško da se ljubavno veže za jednu određenu osobu i to je problem koji samo on može da reši, sam sa sobom.

Horoskop odnosa je

Image

Sunce, Merkur i Venera su u stelijumu na kraju Jarca, pa tu ljubav postoji, međutim, Venera je i vladalac braka, a u kvadratu sa Plutonom, planetom iz te iste kuće braka. To je sasvim problematičan aspekt, jer su vladaoci sedme kuće, Venera i Pluton -- "posvađani", tj. u kvadratu. Pluton je u kvadratu i sa Merkurom, što daje reči koje povređuju oštrije od mača, pa ispada da stalna uzajamna bliskost može biti opasna.

Kompozitno Sunce je na 29 Jarca, a Venera i Merkur na 22 Jarca. U drugoj polovini 2008 godine Jupiter tuda prolazi, što daje šanse za brak u toj godini.

Saturn vlada Venerom i u trigonu je sa njom, što znači da bi jednom sklopljeni brak ipak izdržao probu vremena. Saturn daje i čekanje, tako da šest godina i nije tako mnogo, treba da prođe 7 ili 8 godina da bi se ispunilo značenje Saturna, odnosno planeta u Jarcu.

Sve u svemu, ljubav postoji ali mora da se čeka na brak.

Post Reply