Drugi muz?

Opis prvog, drugog itd. bračnog partnera na osnovu astrologije.
Post Reply
AriesWoman
Posts:2
Joined:Mon Apr 23, 2007 5:12 pm
Drugi muz?

Post by AriesWoman » Mon Apr 23, 2007 5:27 pm

Zdravo Dule,

Rodjena sam 1-April-1969 u Ohrid, Makedonija u 22:40.
Molim Vas da li mozete da mi kazete da li mi stoji drugi brak, kada otprilike i kakav ce biti partner (neke katakteristike).

Razvedena sam vec 3.5 godine (bez dece)...Prosle 3 godine su bile dosta teske ali sada nekako osecam olaksanje (duhovno) kao da se 'nebo' rasterecuje, pozitivnih promena se desilo poslovno, promena stana...ali ljubavi nigde :D Imam neki predosecaj da ljubav dolazi uskoro i da ce ova veza/brak biti bolja od prethodne ili se varam?

Puno pozdrava i hvala!

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

LJubav i partner

Post by AstroDul » Mon May 07, 2007 10:48 pm

Natalni horoskop je

Image

Retko kada se vidi ovakav horoskop -- sve planete su u jednoj jedinoj konfiguraciiji, olakšanoj opoziciji. U smislu braka, pitali ste za drugi brak, koji je predstavljen 9 kućom. On bi trebalo da ima markantnu pojavu, širokih ramena i upadljive glave, može se isticati svojim sportiskim sposobnostima, uvek u nekom društvu. Može mnogo da se bavi računarima i Internetom, dobro komnuicira, iako gleda da to bude stručno i sa malom zadrškom.

Stanuje pored reke, a kroz njegov stan sigurno prolaze različita geomagnetska zračenja, pa bi bilo dobro da se pozove radiestezista i stan ispita.

Mars u njegovoj petoj kući je radost bavljenja sportom, a ovde daje i nadu da bi mu i deca bila važna, da bi voleo da ih ima, da bi se igrao sa njima itd.

Razveden je.

Vaša Venera je retrogradna, čekaćete onog pravog iz prošlog života sve dok ne dođe. Venera sa Saturnom očekuje i da će "momak" biti platežan, dobro stojeći, a može biti i desetak godina stariji, to ništa neće smetati.

Mogao bi se baviti ekonomijom, bankarstvom, knjigovodstvom, ali i prodajom oružja, kamiona. Važne zemlje su Nemačka i Engleska.

AriesWoman
Posts:2
Joined:Mon Apr 23, 2007 5:12 pm

Post by AriesWoman » Tue May 08, 2007 6:36 pm

Dule,

Hvala Vam puno na odgovoru. Imate pravo, radije bih izabrala sama nego u losem drustvu i cekacu “pravog” dok ne dodje:).

Mozda ako imate malo vremena podpitanje: da li se moze videti da li je taj 'potencijalni’ stranac ili nas covek, zivim u Kanadi vec dugo...

Hvala vam jos jednom na odgovoru i vremenu.
Pozdrav.

Post Reply