Još jedna karmička veza

Karma u horoskopu i kako utiče na stvarni život osobe.
Post Reply
newlight
Posts:4
Joined:Sun Dec 24, 2006 1:42 am

Post by newlight » Wed Mar 28, 2007 7:44 pm

pozdrav svima na forumu,posebno g-dinu Savicu ,
procitah jade mlade Vodolije,i ja sam vodolija sa mesecm u blizancima,pa sad vi vidite :roll:
ne znam kako da nalepim slicice ali ajmo opisno
ja 11.02.1965 5.43am 19.20e 44.08n/srebrenica/
on 16.03.1963 5.15am beograd
veza izmedju mene i doticnog - karmicka
njegov severni mesecev cvor na mom des.,moj severni cvor na njegovom IC-u,moj saturn na njegovom asc.........
pa sta?
sreli smo se mnogo pre nego sto nego sto je doslo do blizeg susreta,
blizi susret xa xa
moja venera u opoziciji sa njegovim marsom/privlacnost-u ovom slucaju avantura/ :oops:
da bilo i zavrsilo se na tri vidjanja-
karmicka veza desila se i prosla mada se ja tesko mirim s tim
/konjukcija mog natalnog meseca i mesecevog cvora u kvadratu sa plutonom-aspekt koji daje opsednitost nekim/
elem naravno da pokusavam da to obnovim ali tesko to ide-nikako
ako pogledamo kompozit-jasno je
asc u vodoliji-prekidi,iznenadni susreti i rastanci
on predstavljen uranom,ja suncem-gostujemo jedno kod drugog,znaci ima emocija,to potvrdjuje i venera konjukcija jupiter ali u ovnu-da li je strast isto sto i ljubav?
kljucni momenat
merkur konjukcija saturn-ne cujemo se uopste :(
zasto,zbog njegovog meseca u skorpiji jer on tako hoce
bolje reci ja saljem poruke pisem mailove,on cuti.........nista
ako pogledam u kompozit-vladar 4-te merkur u konjikciji sa saturnom-tako ce se i zavrsiti cela prica ali

ja sam vodolija sa asc u jarcu i necu odustati,nesto me raduje solar za 2008-mu,ako prezivim 2007-mi,retrogradni merkur, :lol:
merkur vladar mog petog polja

e sad da zavrsim knjigu :twisted:
dragi Misho U LJUBAVI I RATU SVE JE DOZVOLJENO
SAMO NAPRED
/al sam ga utesila/

naravno da ocekujem vase komentare

Misha
Posts:19
Joined:Thu Jan 18, 2007 6:49 pm

Post by Misha » Thu Mar 29, 2007 12:21 am

Eto odvojio sam ovu poruku u zasebnu temu jer mi se čini da je dovoljno sadržajna da bi to bila. Originalno se nalazila u temi:

http://www.astrodule.com/forum/viewtopic.php?t=27

Nadam se da se ne ljutiš, newlight.

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

A evo i sličica!

Post by AstroDul » Fri Mar 30, 2007 7:49 pm

Natalni horoskop za newlight je

Image

Što jes', jes', stvarno je trostruka Vodolija, a tek taj Mesec u Blizancima -- lepršavo (do bola). Ovde mu astrologija dođe i kao porok i kao spas. Jupiter opozicija Neptun, a Sunce fokusna tačka tog T kvadrata. 2000. godina mora da je bila burna, tada je Uran bio na Suncu), a nova zabava se ooet očekuje kad dođe Neptun na Sunce, za dve-tri godine... nagli uzleti spiritualizma, intuitivno predviđanje budućnosti... pazite da vas Neptun ne rasturi po višim dimenzijama!

A evo i njegovog natalnog horoskopa:

Image

Venera i Saturn u Vodoliji, baš na vašem stelijumu i Suncu. Saturn i Sunce, to je prevelika odgovornost, a u vašoj prvoj kući, pritislo bi vas neviđeno. Kad bi nekim slučajem živeli zajedno, osećali biste se sasvim ograničeno, a to za Vodoliju nije dobra perspektiva.

No, pogledajmo kompozitni horoskop:

Image


Venera na 10 Vodolije, a Sunce na 8 Riba -- nikakve ljubavi tu nema, a zabluda bi bilo misliti da će je ikada i biti.

Saturn u prvoj kući -- međusobno ograničavanje i nelagodnost u fizičkom prisustvu.

Sunce opozicija Uran (koji je još u sedmoj kući, kojom Sunce upravlja) -- ne može biti gore po sudbinu braka ili veze. To je veza koja može da opstane samo ako se partneri u uopšte ne viđaju, a kakva je to onda veza uopšte, osim možda na nekom mentalnom nivou!?

Uran konjunkcija Mesec u sedmoj kući -- histerija u međusobnim odnosima.

Sunce opozicija Mesec -- dobro, iako je loš, to je zapravo aspekt spajanja duše i mentala, ali ostali aspekti to onemogućavaju.

Mars i Pluton u sedmoj kući, osim ako se ne bi radilo o instruktoru mačevanja ili neke japanske borilačke veština sa motkama i sabljama, najbolje je i ne tumačiti.

Karmički susret ili ne, ovaj kompozitni horoskop opovrgava svaku nadu da će ovo ikad imati smisla. Najbolje bi bilo da svoje misli oslobodite za nekog drugog partnera!

newlight
Posts:4
Joined:Sun Dec 24, 2006 1:42 am

Post by newlight » Sat Mar 31, 2007 9:37 am

Dusko
hvala jos jednom,fascinirate svojom preciznoscu,nacinom tumacenja-logicnim povezivanjem stvari.
Jos jednom ste u pravu/totalno smo razliciti/
elem ipak me jos uvek privlaci i jedini odgovor zasto mogao bi biti
moja sujeta. :x
hvala puno

Post Reply