Na shto ce da lichi moj delija

Opis prvog, drugog itd. bračnog partnera na osnovu astrologije.
Post Reply
Tranzitna_Venera
Posts:7
Joined:Tue Mar 27, 2007 11:28 pm
Na shto ce da lichi moj delija

Post by Tranzitna_Venera » Tue Mar 27, 2007 11:48 pm

kakav li mene cheka...Excentrik sigurno sa ovim Uranom u Shkorpiji na vrhu sedme i Neptunom na kraju sedme, tj vrhu osme u Stijelcu.Neptun u Sekstilu sa Suncem iz desete kuce..neko na polozhaju, direktorksa fotelja...Vladar sedme Jupiter u petoj u Vagi u konjukciji sa Saturnom i trigonu s Venerom u Vodoliji...Stariji? Druge vjere? Neko iz proshlosti ili sa proshloshcu iza sebe (raniji brak, djeca)...Upoznavanje na javnom mjestu (kafic, pozorishte, igralishte) ili...

Rodjena sam 08.02.1981. u Podgorici 11:10 ujutro

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Dobro dosli!

Post by AstroDul » Wed Mar 28, 2007 6:16 am

Tranzitna Venero, dobrodošli na ovaj forum!

Da li biste mogli da pišete UTF-8 latinicom kao i svi ostali? Da koristite čćžšđ sa tastature, a ne da upotrebljavate "opisne" kombinacije ch x zh i slične?

Osim toga, da li ste imali neku veliku i važnu vezu do sada ili se sve svodilo na zabavljanje? Ovo pitanje je čisto tehničke prirode, tek toliko da se vidi koja kuća u vašem horoskopu da se gleda.

Tranzitna_Venera
Posts:7
Joined:Tue Mar 27, 2007 11:28 pm

Post by Tranzitna_Venera » Wed Mar 28, 2007 9:16 am

Pod broj jedan hvala na dobrošlici :), a pod brojem dva, obećavam da ću pokušati da koristim ta slova, iako pored jakog Urana sam sa tehnikom (posebno kompjuterskom) na 'Vi' ;)

U vezama kojima sam bila, a nije ih bilo puno (tri do sad)sam uvijek pristupala maximalno ozbiljno, jer me površne stvari nikad nijesu zanimale.Prva veza je trajala skoro dvije godina, druga i treća po dva mjeseca i uvijek su se nekako (ove zadnje dvije)iznenada prekinule, bez nekog velikog razloga.Konkretno ovaj zadnji s kojim više nijesam u nikakvom kontaktu me najviše 'zaintrigirao'..pa, eto, konačno da utješim sebe ili da se 'osvijestim' i krenem dalje...Ne mogu da budem objektivna posmatrajući svoje sedmo polje i opis istog.Da li ga predstavlja Uran, Jupiter...Nadam se da sam uspjela da približim ono što me zanima. :)

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Gde je, gde je!? Kad će, kad će!?

Post by AstroDul » Sun Apr 01, 2007 10:01 am

Natalni horoskop je

Image

Cela sedma kuća je u Strelcu, od 3 do 26 stepena. Uran sa 29 Škorpije je najbliža planeta Descendentu, dok je, tehnički gledano, Neptun na 24 Strelca jedina planeta u sedmoj kući. Naravno, ove godine je tr Jupiter u svom znaku, Strelcu i znači, godinu dana u sedmoj kući, pa je pitanje braka sada vrlo aktuelno.

Pogledajmo natalnog Jupitera, retrogradan je, na 10 Vage, a aspekti su:

retrogradni Saturn na 9 Vage -- prvi brak mora biti karmički obojen, a pošto je razlika samo 1 stepen, to će biti direktan nastavak neke veze iz prethodnog života. Saturn će ili dati brak sa velikom razlikom u godinama (8 i više), ili će brak početi posle 35 godine, a verovatnije ka 40-oj.

opozicija sa Mesecom na 5 Ovna -- muž će večito ratovati sa taštom,

trigon sa Venerom na 5 Vodolije -- brak mora biti iz ljubavi, ljubavi i samo ljubavi.

Neptun u sedmoj daje nejasno sagledavanje partnera, otuda i nesigurnost u braku, pa se to često izravnava odabirom pomalo hendikepiranog partnera. Lepše bi bilo da se bavi nečim što je u simbolici Neptuna -- muzika u pokretu, balet, izvođaštvo i sl.

Njegove bolesti će se teško dijagnostifikovati klasičnim medicinskim aparatima, tako da, ako ima neki zdravstveni problem, treba odmah misliti i na alternativnu medicinu.

Uran na Descendentu, naravno, smeta stalnom braku, baš kao i kvadrat tr Urana iz Riba na sedmu kuću. Nije verovatno da do braka može doći skoro, osim ako se ne pojavi gospodin baš sledećih karakteristika:

visok, opuštenih ramena i pomalo nehajan u hodu, sportista od malih nogu, (atletika, fudbal, košarka, vaterpolo i sl.), nervoznih pokreta, verovatno sa nekim ožiljkom na licu od neke eksplozije ili bombe, bavi se visinama kroz smučanje, planinarenje, avijaciju, padobranstvo i sl. vrlo vešt u rukama, vojnički mentalitet.

Prihodi će mu se povećavati sa godinama, može biti vrlo škrt kada su u pitanju velike stvari, kada govori, prvo razmisli pa kaže, pomalo ledena inteligencija ali odlično prosuđuje, stanuje na vrhu zgrade, u prozračnom stanu sa puno prozora, lopti i generalno sportskih rekvizita, trofeji iz podvodnog ribolova, osti i strele, interesuje ga more, ronjenje, plivanje, leti je na moru i pomaže turistima.

Nema stalan posao, niti ga to interesuje, ali se može baviti najrazličitijim stvarima, nezgodan je u ličnim odnosima, treba ga puštati da se isprazni kroz sport i rekreaciju, ima veliki broj prijatelja, iskusnih i mudrih, i ponekad voli da se osami, u čemu mu ne treba smetati.

Najbolji tranzit za upoznavanje takvog partnera je prošao 2005. godine, kada je tr Jupiter bio na natalnom, a sledeća dobra prilika je ova godina, ali još bolja je kada tr Jupiter dođe na natalnu Veneru, to je 2009 godina, kada će se ta velika ljubav razviti u brak. Taj tranzit važi i za drugu važnu životnu vezu, koju simbolizuje deveta kuća, u Jarcu, od 2008-e godine, ali o tom potom.

Tranzitna_Venera
Posts:7
Joined:Tue Mar 27, 2007 11:28 pm

Post by Tranzitna_Venera » Mon Apr 02, 2007 12:00 am

Jedno veliko i od srca iskreno hvala na uloženom trudu i strpljenju, kao i iscrpnom odgovoru..HVALA! Jest' da me odgovor pomalo 'uplašio', konkretno sami opis njegov, ali..šta je tu je, biće valjda to sve ok... 8)

Post Reply